ورود به سایت |   پست الکترونیک                          

جلسه مشترک اداره کل هواشناسی و شرکت آب منطقه ای استان کردستان

در روز دوشنبه مورخ 21/3/97 جلسه مشترکی با حضور آقایان رحیم صدیقی سرپرست هواشناسی استان، علی پناهی معاون توسعه و پیش بینی، جلیل مبارکی مدیر دفتر مطالعات آب منطقه ای، عرفان وزیری رییس گروه آب سطحی، گوران یمین مشرفی رییس گروه بیلان آب و بهرام چاره خواه رییس گروه پیش بینی برگزار شد.

ابتدا آقای صدیقی ضمن خیر مقدم به اعضای جلسه و بویژه مهمانان از شرکت آب منطقه ای، لزوم تشریک مساعی و همکاری بیشتر را در بحث بارش ها و تبادل آمارهای هواشناسی و شرکت آب منطقه ی با توجه به هدف مشترک عنوان نمودند. در ادامه آقای مبارکی به پیشینه همکاری هواشناسی با آب منطقه ای و لزوم همکاری بیشتردر آینده را در راستای ارائه اطلاعات و آمار بارندگی مناسب تر و همچنین به وضعیت موجود ایستگاههای آب منطقه ای اشاره کردند.

آقای مشرفی گزارشی را از تعداد ایستگاههای تبخیر سنجی، برف سنجی و بارانسنجی آب منطقه ای ارائه نمودند و تفاوت های آماری بارش را به روش های میانگین وزنی، حسابی و کریجینگ بصورت پاورپوینت ارائه کردند.

هدف از برگزاری جلسه همکاری بیشتر و بهتر در زمینه داده های بارش در آینده، بررسی تفاوت های آماری ایستگاههای امورآب و هواشناسی، تبادل آمار و همکاری های بیشتری در زمینه داده ها ایستگاههای هواشناسی و آب شناسی استان و همچنین محصولات پیش بینی بود

نظرات کاربران

نام :

ایمیل :

آدرس :

دیدگاه :

کلیه حقوق این پایگاه اینترنتی متعلق به اداره کل هواشناسی استان کردستان است
طراحی به وسیله شرکت هایا گستر ماندگار و شرکت مانا ارتباط کاره