ورود به سایت |   پست الکترونیک                          

در هر کجا که هستید بدانید مهمترین مسئله همانجاست

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در مرکز بزرگ اسلامی شهر سنندج، مدیرکل و کارمندان هواشناسی استان را با جمله " هر کجا هستید بدانید مهم‌ترین مسئله همانجاست" به نقل از رهبر انقلاب رهنمود داد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی کردستان، در این دیدار رحیم صدیقی مدیرکل هواشناسی استان با ارائه گزارشی از اهداف، برنامه‌ها، مسئولیت‌ها و وظایف این اداره کل به نقش و ارتباط هواشناسی با سایر زیرمجموعه‌های دولت پرداخت.

وی به زحمات 24 ساعته کارکنان این سازمان اشاره کرد که همواره با تمام وجود و کم‌ترین توقع به ادای وظایف خود پرداخته اند.

صدیقی در ادامه از هواشناسی به عنوان یک سازمان کاملاً علمی و تخصصی نام برد و علاوه بر نقش این سازمان در سال‌های دفاع مقدس، به نقش آن در پیشبرد اهداف کشور در زمینه‌های کشاورزی، حمل و نقل، دفاعی و ... اشاره کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا شاهرودی نیز ضمن تشکر از کارهای انجام شده در هواشناسی کردستان به ارتباط غیر قابل انکار هواشناسی با زندگی روزمره مردم و برنامه‌ریزی‌های مسئولین اشاره نمود.

وی با بیان این‌که هواشناسی یکی از فاکتورهای مهم علمی در پیشرفت بسیاری از مسائل نظام بوده، تصریح نمود: امروزه هواشناسی یکی از عوامل مهم در امنیت هوایی جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: پیشرفت های مهم کشور در زمینه موشکی و هوافضا بدون داشتن اطلاعات و دانش هواشناسی میسر نبود.

آقای شاهرودی با اشاره به مسیر انقلاب اسلامی تا به امروز عنوان کرد ما باید از اتفاقات گذشته درس بگیریم و در پایان به این جمله از مقام معظم رهبری اشاره نمود که در هر کجا هستید بدانید مهم‌ترین مسئله همان‌جاست.

نظرات کاربران

نام :

ایمیل :

آدرس :

دیدگاه :

کلیه حقوق این پایگاه اینترنتی متعلق به اداره کل هواشناسی استان کردستان است
طراحی به وسیله شرکت هایا گستر ماندگار و شرکت مانا ارتباط کاره