ورود به سایت |   پست الکترونیک                          

حضور دکتر نصرالله زاده در اداره کل هواشناسی

 به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان کردستان

در تاریخ 25 مهر ماه 1396  به دعوت مدیر کل هواشناسی استان مهندس حیدری از دکتر نصر الله زاده رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان به همراه دکتر همت پور وکارشناس اداره کل هواشناسی در آن سازمان محترم در محل اداره کل هواشناسی حضور بهم رساندند .

در این صبحانه کاری به میزبانی  هواشناسی کردستان جناب مهندس حیدری  ضمن تشکر وقدر دانی از پذیرش این دعوت از جانب دکتر نصرالله زاده وهیئت همراه نحوه  مختصر  انجام وظایف امور محوله در هواشناسی استان را توضیح فرمودند و سپس همکاران بخشهای پیش بینی وفنی از امورات محوله خود گزارشی  به مهمانان وحاظرین در جلسه ارائه نمودند  .

 در ضمن جناب  دکتر نصرالله زاده از زحمات و تلاشهای کلیه کارکنان ومدیر کل هواشناسی در نحوه  تهیه وارسال گزارشات  ، اخطاریه ها و پیش بینی های این  اداره کل در صدا وسیما قدر دانی کردند  و متذکر شدند که امروزه جامعه آماری استفاده کنندگان از این گزارشات بسیاز زیاد ومتنوع و از هر قشر جامعه میباشند . وهمچنین  پیش بینی های این سازمان را در امورات صنعت برتر استان که همان بخش کشاورزی میباشد بسیار ضروری دانستند و کمک به این اداره کل را در راستای رسیدن  به این اهداف را به کارشناسان آن سازمان  دکتر همت  پور و  سرکار خانم گلچینی گوش زد کردند .

نظرات کاربران

نام :

ایمیل :

آدرس :

دیدگاه :

کلیه حقوق این پایگاه اینترنتی متعلق به اداره کل هواشناسی استان کردستان است
طراحی به وسیله شرکت هایا گستر ماندگار و شرکت مانا ارتباط کاره