دیدار مدیرکل هواشناسی با مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان

تاریخ ثبت: 1398/07/10 تعداد 321 بازدید از این خبر

مدیرکل کل هواشناسی استان کردستان در دیدار با مدیرکل راه وشهرسازی خواستار توسعه ارتباط با راه وشهرسازی در جهت افزایش خدمات رسانی مطلوب به شهروندان شد.


به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان کردستان، در این دیدار دکتر ثابتی مدیرکل محترم راه وشهرسازی  استان کردستان ضمن خیر مقدم به مدیرکل هواشناسی و همکارانش از همکاری بسیار خوب اداره کل هواشناسی با اداره کل راه وشهرسازی  استان در بحث ارسال گزارشات جوی از جمله پیش بینی های ازهواشناسی تقدیر نمودند. ایشان افزودند: با توجه به جایگاه و اهمیت اطلاعات هواشناسی بر گسترش همکاری و تعامل بین اداره کل راه و شهرسازی استان با اداره کل هواشناسی تاکید داشتند. دکتر ثابتی در ادامه به تشکیل جلسه شورای حمل و نقل استان با حضور دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی اشاره کرد و افزود : امیدواریم این جلسات فصل آغازی برای طرح و حل مشکلات این دستگاه‌ها باشد و راه و شهرسازی استان نیز با توجه به رسالتی که دارد پیگیر جدی این موضوعات در وزارتخانه باشد.
در ادامه رحیم صدیقی مدیرکل هواشناسی استان کردستان با بیان این‌که هواشناسی استان کردستان آمادگی هر نوع همکاری با راه وشهرسازی استان را دارد به احداث ایستگاه های جاده‌ای اشاره نمود و افزود این مهم می تواند در ایجاد ایمنی در تردد جاده ای موثر باشد، قطعاً هواشناسی می‌تواند با پیش‌بینی بموقع و صدور، اطلاعیه‌ها، اخطاریه‌ها و توصیه‌های کاربردی در ارتقاء سطح ایمنی حمل و نقل جاده‌ای استان و همچنین اجرای مراحل موفق پروژه‌های عمرانی مطابق با استانداردهای هواشناسی بیش از پیش مشارکت فعال‌تری داشته باشد.وی از مدیرکل راه وشهرسازی دعوت نمود ازهواشناسی بازدیدی داشته باشند تاازنزدیک با  فعالیت های و اقدامات هواشناسی بیشتر آشنا شوند .