دیدار مدیرکل هواشناسی استان کردستان با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کردستان

تاریخ ثبت: 1398/12/17 تعداد 157 بازدید از این خبر

رحیم صدیقی مدیر کل هواشناسی کردستان با دکتر بهرام نصراللهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان پیرامون مسائل برنامه، بودجه ای و توسعه هواشناسی استان دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان کردستان، رحیم صدیقی مدیرکل هواشناسی استان در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان وکلیه بخش های آن سازمان گفت: تخصیص هرگونه اعتبار به هواشناسی به نوعی سرمایه گذاری است و علاوه بر آشکار شدن خدمات رسانی کوتاه مدت تاثیر داده ها و اطلاعات هواشناسی قطعاً در رشد و توسعه استان تاثیرات خود را در آینده نشان خواهد داد. صدیقی در ادامه  با بیان مسائل و مشکلات اعتبارات هزینه ای وعمرانی هواشناسی استان ،گفتند با توجه به اینکه پایه این اعتبارات از قبل ضعیف بوده و نیاز به کمک و همراهی سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای رساندن این اعتبارات به جایگاه اصلی خود در طی سالهای آتی است ،خواهان تامین کسریهای هواشناسی در طی سالجاری شد،
دکتر نصراللهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در این دیدارخدمات هواشناسی را در بخش های مختلف و بخصوص اطلاع رسانی های هواشناسی استان تاکنون علاوه بر ایجاد ارزش افزوده ،جان و مال هم استانی های عزیز را نجات داده و برای این امر نمیتوان عددی به عنوان قیمت تعیین نمود.
ایشان ا فزودند: در سال گذشته اعتبارات هزینه ای و عمرانی هواشناسی رشد خوبی داشته . انشالله امسال هم حمایت های همه جانبه سازمان مدیریت و برنامه ریزی از هواشناسی استان در حد توان و اعتبارات استانی انجام خواهد شد.